IT-KRAK - TECHNICY MAGICY

zarabiamy na naszym HOBBY

   O firmie       Oferta       Cennik       Projekty       Portfolio       Zaufali nam       Partnerzy       Kontakt   

Insert - PROGRAMY DLA FIRM

Sprzedaż
Małe i średnie przedsiębiorstwa, poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów firmy InsERT. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna.

Oferta firmy InsERT obejmuje następujące programy wspomagające pracę działów handlowych i produkcyjnych:

 • Subiekt GT - nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system obsługi sprzedaży;
 • Subiekt GT Sfera - otwarty system sprzedaży, gotowy na rozbudowę o potrzebną firmie funkcjonalność;
 • niebieski PLUS dla InsERT GT - pierwsze z serii rozszerzeń funkcjonalnych dla programów z linii InsERT GT;
 • zielony PLUS dla InsERT GT - drugie rozszerzenie funkcjonalne do programów z linii InsERT GT;
 • czerwony PLUS dla InsERT GT - trzecie z rodziny rozszerzeń funkcjonalnych do programów z linii InsERT GT;
 • Gestor GT - elastyczny system zarządzania relacjami z klientami powiązany z systemem sprzedaży Subiekt GT;
 • Sello - system wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych, mogący współpracować z Subiektem GT;
 • Subiekt Sprint - system szybkiej sprzedaży detalicznej do Subiekta GT;
 • mobilny Subiekt - program wspomagający sprzedaż towarów i zbieranie zamówień w terenie, zintegrowany z Subiektem GT;
 • oscGT - platforma sklepu internetowego zapewniająca współpracę pomiędzy Subiektem GT a sklepem internetowym prowadzonym na platformie osCommerce;
 • mikroSubiekt dla Windows - prosty i przyjazny dla użytkownika system, pozwalający na wystawianie dokumentów sprzedaży i tworzenie najpotrzebniejszych zestawień.

Księgowość i finanse
Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolniłby ich od monotonnej i czasochłonnej pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z fiskusem. W ofercie firmy InsERT znaleźć można rozbudowane programy ułatwiające prowadzenie pełnej księgowości, systemy umożliwiające komputerowe prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a także programy dedykowane firmom rozliczającym się na podstawie podatku zryczałtowanego. Systemy te spełniają potrzeby bardzo różnych odbiorców, wszystkie je łączy jednak uniwersalność i łatwość obsługi. Co niezwykle istotne, są one dostosowane do aktualnych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników.

Do programów ułatwiających pracę działów księgowości i finansów należą:

 • Rewizor GT - nowoczesny system finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych, posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac;
 • Rewizor GT Sfera - otwarty system finansowo-księgowy, który może być rozbudowywany o potrzebną firmie funkcjonalność;
 • Rachmistrz GT - nowoczesny system umożliwiający prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz naliczanie podatku zryczałtowanego pracujący w środowisku Windows;
 • Biuro GT - system wspomagający pracę biura rachunkowego, integrujący pracę systemów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT.

Kadry i płace
Najnowszym systemem kadrowo-płacowym firmy InsERT jest
Gratyfikant GT oparty na platformie Windows. Jest on przeznaczony dla działów kadr i płac w małych oraz średnich przedsiębiorstwach, a także dla biur rachunkowych. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych oraz ZUS.

Gratyfikant GT Sfera powstał dla użytkowników, którym zależy na rozbudowanej funkcjonalności systemu kadrowo-płacowego. Możliwe jest stworzenie wielu rozszerzeń, integracja programu z zewnętrzymi danymi lub systemami RCP, a także definiowanie składników płacowych.

Pozostałe programy
Zarządzanie nawet małym przedsiębiorstwem to nie tylko efektywna sprzedaż i bezbłędne rachunki - to również rzetelnie prowadzona dokumentacja, a także planowanie, analiza i podejmowanie decyzji. Ułatwią to pozostałe programy z oferty firmy InsERT:

 • Analityk - system wspomagania decyzji, który w oparciu o najnowsze technologie związane z hurtowniami danych tworzy nowoczesne, szybkie i bardzo elastyczne analizy danych zgromadzonych w systemach firmy InsERT;
 • Przelewy 2 - proste w użyciu narzędzie, pozwalające drukować polecenia przelewów według wszystkich obowiązujących wzorów, działające w środowisku Windows i współpracujące z programami firmy InsERT dla DOS.

Zarządzanie budżetem domowym
Wśród programów firmy InsERT jest także propozycja przeznaczona dla użytkowników indywidualnych. Jest to przyjazny dla użytkownika i niezwykle łatwy w obsłudze system
Skarbnik 4 - Twój budżet domowy, który ułatwia zarządzanie budżetem domowym. Program pomaga w ewidencjonowaniu przychodów i rozchodów oraz w prowadzeniu kontroli i planowaniu wydatków.

Zapraszamy do współpracy
Kontakt: Krzysztof Borek, telefon komórkowy: +48 665 248 759

(c) IT-KRAK 2009 - 2024
Powered by speedstar